It's me

It's me
W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna. Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.

piątek, 12 grudnia 2014

Le Petit Marseiliais :)

Witam!
Nie szaleję za reklamowanym produktami. Nigdy tak nie było i chyba nie będzie, dlatego też sceptycznie byłam nastawiona na żele do mycia ciała i balsamy Le Petit Marseiliais.
Ostatnio otrzymałam próbki żelu i balsamu. Żel jakoś specjalnie mnie nie zachwycił natomiast balsam mogę spokojnie polecić. Po nałożeniu i wtarciu skóra jest delikatna, aksamitna a zarazem produkt szybko się wsiąka i można spokojnie po chwili coś na siebie nałożyć. Dodatkowym atutem jest zapach:) Intensywny ale nie jakiś mdlący. Taki przyjemny migdałowy :) 
Zatem serdecznie polecam!
Hello!
 I'm not crazy about the advertised product. I never was and probably will be not, therefore, I had skeptical attitude about body wash gels and lotions  from Le Petit Marseiliais.
Recently received a samplely  of the gel and lotion. Gel nothing special I'm not impressed but I can recommend lotion. After applying and rubbing the skin is soft, velvet and also soaks the product quickly, and after a while, you can safely assume something. Another advantage is the smell :) intense but not some nasty. Such a pleasant almond :)
Therefore, I would recommend this!