It's me

It's me
W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna. Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.

wtorek, 10 lutego 2015

Some new and old products.

Witam!
Przedstawiam Wam dzisiaj kilka produktów.

Welcome!
Today I present to you several products.


Nowe: krem Barwa  Siarkowa,  jakoś dziwnie się ostatnio moja skóra zachowuje, może któraś z Was używała i wie jakich efektów mogę się spodziewać?

New: cream Barwa Siarkowa, recently my skin behaves strangely, can any of you knows what the effects can I expect?Stare:
Baza pod makijaż z Inglot oraz korektor pod oczy również z Inglot.
Baza jest przyjemna, chociaż silikonowa ale wystarczy szczypta produktu , a makijaż utrzymuje się przez całą nocną imprezę:) Pierwszy raz przetestowałam na studniówce i do 6 rano miałam perfekcyjny makijaż pomimo przetańczonej nocy i zmęczenia.
Jeżeli chodzi o korektor jest lekki, płynny przez co nie zakrywa dokładnie worków pod oczami, za to jest idealny jako rozświetlacz pod oczy!


Old:
Make-up base for face and concealer under eye from Inglot.
The base is nice, although silicone you can use pinch of the product and make-up lasts well into the night party :) The first time I tested for prom and 6 am I had perfect makeup despite  the dance of the night and fatigue.
As for the concealer is light, smooth over what exactly does not cover the bags under the eyes, for it is ideal as product which gives  shine under your eyes!

Przedstawię Wam również pędzle z ostatnio reklamowanej firmy Sense&Body. Ja posiadam dwa i jest to pędzel, którego używam do podkładu oraz drugi, który idealnie sprawdza mi się przy rozcieraniu ciemnych kredek :) Szczerze powiem, że pędzle są tanie i godne polecenia:)

'll present recent brushes with the company advertised Sense & Body. I have two, and this is the brush that I use a primer and a second, which is perfect for me when rubbed dark crayons :) Honestly say that the brushes are cheap and recommendable :)

Kolejnym produktem jest paletka Nude z Nyx'a.
Jestem z niej bardzo zadowolona. Cienie utrzymują się na powiece, nie osypują w jakimś dużym stopniu i są ładnie napigmentowane. Lubuję się w brązowych oraz  nude makijażach więc używam jej codziennie:)

Next product is a palette of shadows Nude with Nyx'a.
I am very pleased with it. Shadows remain on the eyelid, not flake off in a large extent, and are nicely pigmented. I delight in brown and nude make-up so I use it every day :)

Jakie są wasze odczucia co do tych produktów? 
What are your feelings about these products?