It's me

It's me
W zemście i w miłości ko­bieta jest większym bar­barzyńcą niż mężczyzna. Ko­bieta jest or­ga­niz­mem ul­tra­dos­ko­nałym. Pot­ra­fi się re­gene­rować po ek­stre­mal­nie ciężkich doświad­cze­niach. Przet­rwa wszystko.

piątek, 11 września 2015

Lipstick from Golden Rose velvet matte No. 14/ Pomadka z Golden Rose velvet matte nr 14

Witam!
Ostatnio głośno się zrobiło o nowych szminkach z Golden Rose, a mianowicie velvet matte. Są one porównywane do szminek z MAC. Wiadomo, że nie jest to to samo ale jeżeli koszt szminki to 11,90 zł i jest to idealny mat , delikatnie się rozprowadza i jest wytrzymała, to dlaczego nie? Kolory są różne. Ja wybrałam nr 14 i jest to takie bordo  z brązem. Piękny kolor. Jestem zachwycona tym typem szminki, gdyż uwielbiam matowe wykończenie. Do tego nie czuję , że mam suche usta, tylko tak jakby były  nawilżone. Ekstra!

Hello!
Last was loud it about new lipsticks from the Golden Rose, namely matte velvet. They are compared to lipsticks from MAC. It is known that this is not the same thing but if the cost is 11.90 zł lipstick and is the perfect mate, gently spread and is resistant, why not? The colors are different. I chose the No. 14 and it is so claret with bronze. Beautiful color. I am delighted with this type of lipstick, because I love the matte finish. For this I don't feel that I had dry mouth, just as if they were moist. Extra!